O nas

KUPDOTACJE.PL to portal, dzięki któremu wyszukiwanie i pozyskiwanie preferencyjnego wsparcia finansowego dla Twoich planów inwestycyjnych nigdy jeszcze nie było tak proste. Możliwe jest to zarówno dzięki prostocie i funkcjonalności samego portalu, ale także ze względu na zespół, który za nim stoi. KUPDOTACJE.PL to kilkunastu specjalistów prawa, finansów i ekonomii, którzy pozyskali już w ramach regionalnych i ogólnopolskich dotacji miliony złotych dla przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pożytku publicznego.

KUPDOTACJE.PL należy jednocześnie do Grupy CDE, czyli firm mieszczących się w malowniczym i historycznym mieście Górnego Śląska – Mikołowie. Łącznie zatrudnienie w naszej grupie znalazło już ponad 40 osób, które prezentują nie tylko specjalistyczną wiedzę, lecz także zaangażowanie i pasję. Jednak to co nas wyróżnia to fakt, iż wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają wyższe wykształcenia, a jednocześnie nie przekroczyli jeszcze 35 roku życia.

Jeśli pragniesz poznać bliżej naszą firmę to zapraszamy na nasz profil na FB Grupa CDE lub bezpośrednio do naszego biura przy ulicy Krakowskiej 11 w Mikołowie. Natomiast, jeśli zależy Ci przede wszystkim na skutecznym pozyskaniu dofinansowania dla swoich planów inwestycyjnych to wystarczy, iż KUPISZDOTACJE, bo przecież z nami…

Możesz Więcej.